Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Categories
bs: Kategorije

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Finished
bs: Završeno

en: Apply
bs: Primjeni
