Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Categories
he: קטגוריות

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Desc
he: יורד

en: Duration
he: משך

en: Failed
he: נכשל

en: Finished
he: סיום

en: Apply
he: החל

en: Sort
he: מיון

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Created on
he: נוצר ב

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
