Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Search
ht: Chèche

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
