Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Finished
hy: Ավարտված է
