Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Categories
is: Flokkar

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Finished
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: Sort
is: Raða

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
