Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Search
ja: 検索

en: Weight
ja: ウェイト

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Desc
ja: 降順

en: Duration
ja: 期間

en: Failed
ja: 失敗

en: Finished
ja: 完了

en: Apply
ja: 適用

en: Passed
ja: パスされた

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: In progress
ja: 処理中

en: Created on
ja: 作成日

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ja: フィルターを選択して適用をクリックし、結果を表示

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
