Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Duration
lt: Laikas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: About
lt: Apie

en: Created on
lt: Sukurta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
