Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: Finished
nn: Ferdig

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
