Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Categories
sk: Kategórie

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Desc
sk: Zostupne

en: Duration
sk: Trvanie

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Finished
sk: Ukončené

en: Apply
sk: Použiť

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
