Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Title
ky: Ат

en: Status
ky: Байдал

en: Categories
ky: Бөлүктер

en: Advanced options
ky: Калбайтыр эдиглер

en: Search
ky: Дилээри

en: About
ky: Дугайында
