Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: Finished
bn: সম্পাদিত

en: About
bn: সম্পর্কে
