Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།
