Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Categories
hr: Kategorije

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Desc
hr: Silazno

en: Duration
hr: Trajanje

en: Finished
hr: Završeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
