Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Categories
jv: Kategori

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Finished
jv: Wis rampung

en: Sort
jv: Urutna

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
