Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Finished
kn: ಮುಗಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: In progress
kn: ಪ್ರಗತಿಯಲ್ಲಿದೆ
