Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Visibility
ku: بینایی

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: About
ku: دەربارە
