Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Desc
lv: Dilst.

en: Duration
lv: Ilgums

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Sort
lv: Kārtot

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
