Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Search
mr: शोध

en: Weight
mr: मुल्य
