Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Visibility
ne: दर्शनीयता
