Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ
