Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Categories
pl: Kategorie

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Desc
pl: Malejąco

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Finished
pl: Ukończono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Passed
pl: Zdany

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: In progress
pl: W toku

en: Created on
pl: Utworzono

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Newest
pl: Najnowsze

en: Oldest
pl: Najstarsze

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
