Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Categories
ro: Categorii

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Desc
ro: Descendent

en: Duration
ro: Durată

en: Failed
ro: Eșuat

en: Finished
ro: Finalizat

en: Apply
ro: Aplică

en: Passed
ro: Promovat

en: Sort
ro: Sortare

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Reset filter
ro: Resetați filtrul

en: In progress
ro: În desfășurare

en: Created on
ro: Creat pe

en: Sort options
ro: Opțiuni de sortare

en: Newest
ro: Cel mai nou

en: Oldest
ro: Cel mai vechi

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ro: Selectați orice filtru și faceți clic pe Aplică pentru a vedea rezultatele

en: Longest
ro: Cel mai lung

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Load more
ro: Încărcați mai mult

en: Training catalogue
ro: Catalog de cursuri

en: Membership relation
ro: Relația de apartenență

en: - Any -|All Categories
ro: - Oricare -|Toate categoriile

en: basic_html
ro: HTML de bază

en: Opigno training catalogue
ro: Catalogul de formare Opigno

en: User Learning Path status relation
ro: Relația de stare a traseului de învățare a utilizatorului

en: Create new training
ro: Creați un nou curs de formare

en: Shortest
ro: Cel mai scurt

en: A to Z
ro: De la A la Z

en: Z to A
ro: De la Z la A

en: Created on Desc|Newest
    Created on Asc|Oldest
    Weight Asc|Shortest
    Weight Desc|Longest
    Title Asc|A to Z
    Title Desc|Z to A
ro: Creat la Desc|Cele mai noi create Asc|Cea mai veche greutate Asc|Cea mai mică greutate Desc|Cel mai lung titlu Asc|Titlu de la A la Z Desc| de la Z la A

en: To start
ro: Pentru a începe

en: <h2>No training matches found from your search criteria.</h2>
    <p>Try changing your filters or try another search term.</p>
ro: <h2>Nu s-a găsit nicio potrivire de curs în funcție de criteriile de căutare.</h2> <p>Încercați să schimbați filtrele sau încercați un alt termen de căutare.</p>
