Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Search
se: Oza

en: Finished
se: Geargan

en: About
se: Birra

en: In progress
se: Bargamin
