Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Categories
sl: Kategorije

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Finished
sl: Končano

en: About
sl: O modulu
