Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Search
tr: Ara

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Desc
tr: Azalan

en: Duration
tr: Süre

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Apply
tr: Uygula

en: Passed
tr: Geçti

en: Sort
tr: Sırala

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: In progress
tr: Devam eden

en: Newest
tr: En yeni

en: Oldest
tr: En eski

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Load more
tr: Daha fazla getir
