Opigno training catalog (3.0.0-rc1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Finished
ur: ختم شد

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
