Opigno training catalog (3.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Categories
af: Kategorieë

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Finished
af: Voltooi

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
