Opigno training catalog (3.0.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Duration
ca: Durada

en: Failed
ca: Fallat

en: Finished
ca: Fi

en: Apply
ca: Aplica

en: Sort
ca: Ordenació

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: In progress
ca: En procés

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Master
ca: Mestre
