Opigno training catalog (3.0.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Categories
da: Kategorier

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Search
da: Søg

en: Weight
da: Vægt

en: Visibility
da: Synlighed

en: Desc
da: Faldende

en: Duration
da: Varighed

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Finished
da: Færdig

en: Apply
da: Udfør

en: Sort
da: Sortér

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: In progress
da: I gang

en: Created on
da: Oprettet den

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Select any filter and click on Apply to see results
da: Vælg et filter og klik på Anvend for at se resultater

en: Asc
da: Stigende
