Opigno training catalog (3.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Desc
eo: malkreske

en: Finished
eo: Finita

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
