Opigno training catalog (3.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Advanced options
fil: Mga abansadong pagpipilian

en: Search
fil: Hanapin

en: Weight
fil: Timbang

en: Finished
fil: Tapos na
