Opigno training catalog (3.0.0) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Desc
hu: Csökk

en: Duration
hu: Időtartam

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Finished
hu: Kész

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Passed
hu: Kihagyott

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: In progress
hu: Folyamatban

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Newest
hu: Legújabb

en: Oldest
hu: Legrégebbi

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Longest
hu: Leghosszabb

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Training catalogue
hu: Képzési katalógus

en: Membership relation
hu: Tagsági kapcsolat

en: - Any -|All Categories
hu: - Bármelyik -|Összes kategória

en: Opigno Catalogue
hu: Opigno katalógus

en: Add features to opigno catalogue
hu: Funkciók hozzáadása az <em>Opigno</em> katalógusához

en: Add features to opigno catalogue.
hu: Funkciók hozzáadása az <em>Opigno</em> katalógusához.

en: Picture of
hu: Fényképe
