Opigno training catalog (3.0.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Categories
oc: Categorias

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Duration
oc: Durada

en: Finished
oc: Fin de l'installacion

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître
