Opigno training catalog (3.0.0) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Categories
ru: Категории

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Search
ru: Поиск

en: Weight
ru: Вес

en: Visibility
ru: Видимость

en: Desc
ru: По убыванию

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Failed
ru: Не удалось

en: Finished
ru: Завершено

en: Apply
ru: Применить

en: Passed
ru: Пройден

en: Sort
ru: Сортировка

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Reset filter
ru: Сбросить фильтр

en: In progress
ru: Процесс идет

en: Created on
ru: Создано

en: Sort options
ru: Настройка сортировки

en: Newest
ru: Новейшие

en: Oldest
ru: Старейшие

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ru: Выберите любой фильтр и нажмите Применить для просмотра результата

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Training catalogue
ru: Каталог тренингов
