Opigno training catalog (3.0.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: Passed
th: ผ่าน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Created on
th: สอบเมื่อ
