Opigno training catalog (3.0.2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Failed
ar: فشل

en: Finished
ar: اكتمل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Passed
ar: نجح

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
