Opigno training catalog (3.0.2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Search
eu: Bilatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Desc
eu: Beheraka

en: Duration
eu: Iraupena

en: Finished
eu: Amaituta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
