Opigno training catalog (3.0.2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Search
fa: جستجو

en: Weight
fa: وزن

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Desc
fa: نزولی

en: Duration
fa: مدت

en: Failed
fa: ناموفق

en: Finished
fa: پایان

en: Apply
fa: تایید

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Created on
fa: ساخته شده در

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
