Opigno training catalog (3.0.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Duration
fi: Kesto

en: Finished
fi: Valmis

en: Apply
fi: Käytä

en: Sort
fi: Järjestä

en: About
fi: Tietoja

en: Created on
fi: Luotu

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Master
fi: Isäntä
