Opigno training catalog (3.0.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
