Opigno training catalog (3.0.2) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Categories
id: Kategori

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Search
id: Pencarian

en: Weight
id: Bobot

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Duration
id: Durasi

en: Failed
id: Gagal

en: Finished
id: Selesai

en: Apply
id: Terapkan

en: Sort
id: Urutkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Select any filter and click on Apply to see results
id: Pilih filter dan klik Apply untuk melihat hasilnya

en: Asc
id: Urutan turun
