Opigno training catalog (3.0.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: About
km: អំពី
