Opigno training catalog (3.0.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
