Opigno training catalog (3.0.2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Categories
nl: Categorieën

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Desc
nl: Aflopend

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Failed
nl: Mislukt

en: Finished
nl: Voltooid

en: Apply
nl: Toepassen

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Sort
nl: Sorteren

en: About
nl: Over

en: In progress
nl: Bezig

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Sort options
nl: Sorteeropties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Asc
nl: Oplopend

en: Training catalogue
nl: Trainingscatalogus

en: Membership relation
nl: Lidmaatschapsrelatie

en: - Any -|All Categories
nl: - Alle -|Alle categorieën

en: Opigno training catalogue
nl: Opigno trainingscatalogus
