Opigno training catalog (3.0.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Categories
os: Категоритæ

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз
