Opigno training catalog (3.0.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Finished
sq: Përfundoi

en: About
sq: Informacione
