Opigno training catalog (3.0.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Categories
sv: Kategorier

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Desc
sv: Fallande

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Finished
sv: Avslutat

en: Apply
sv: Applicera

en: Sort
sv: Sortera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Created on
sv: Skapad den

en: Sort options
sv: Alternativ för sortering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
