Opigno training catalog (3.0.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
