Opigno training catalog (3.0.2) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Categories
uk: Категорії

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Search
uk: Пошук

en: Weight
uk: Вага

en: Visibility
uk: Видимість

en: Desc
uk: Спад

en: Duration
uk: Тривалість

en: Failed
uk: Невдало

en: Finished
uk: Завершено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Passed
uk: Успіх

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Reset filter
uk: Скинути фільтр

en: In progress
uk: Виконується

en: Created on
uk: Дата створення

en: Sort options
uk: Параметри впорядкування

en: Newest
uk: Найновіше

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Longest
uk: Найдовший

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Training catalogue
uk: Каталог тренінгів
