Opigno training catalog (3.0.3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Duration
be: Працягласць

en: Finished
be: Завершана

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
